Silahlar

section-about-template-image

Marka Yönetimi

Misyon-vizyon yazıları mı? Logo, kurumsal kimlik tasarımı mı? Hayır. "Marka" kavramı, sınırlarının kolayca belirlenemeyeceği kadar girift bir kavramdır. Marka stratejisi belirlenip, yol haritası çıkarılırken; piyasa, rakipler, hedefler, faaliyet ve reklam alanları gibi birçok değişkeni göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Markanızın potansiyel müşterileriniz zihninde hangi basamakta bulunacağına karar verip, tüm pazarlama unsurlarını bu yolda şekillendirmek için, biz hazırız!

 

Dijital Reklamlar ve Sosyal Medya Yönetimi

Değişen ve gelişen tüketim alışkanlıkları göz önünde bulundurulduğunda internetin ve dijital pazarlamanın önemi daha fazla karşımıza çıkmaktadır. Bireylerin aradıklarını bulabilme hızı, satın alım aşamasında büyük farklar yaratmaktadır. Günde her 3 dakikada bir "online" olduğumuz gerçeği düşünülürse, interneti kullanan her bireyin mutlaka ziyaret ettiği sosyal medya ağları ve arama motorlarının reklam mecrası olarak kullanılması gerekliliği pazarlama stratejilerinin önemli bir ayağını oluşturmaktadır. Google reklamları, Facebook reklamları, Instagram reklamları başta olmak üzere bu yapıların etkili dijital reklam stratejileriyle kullanılması, müşteriye doğru ve etkili mesajlar verme aşamasında oldukça önemlidir.

 

Web Çözümleri

Çağımızda gerçek varlığın "internette olmakla" eş değer olduğunu düşündüğümüzde hiçbir marka ve firmanın internetten bağımsız varlığını sürdürmesi uzun vadede mümkün görünmemektedir. Müşteri ve paydaşlarla olan ilişkinin sağlıklı bir şekilde yürümesi, güncel bilgi ve kampanyaların paylaşılması, internetin avantajını kullanarak özel fırsatların sunulması gibi birçok avantajın yolu, özel tasarım ve özel yazılımlı bir internet sitesinden geçmektedir.

 

İŞLERİMİZ

İLETİŞİM